Seyhan Spor Zemin Kaplamaları
EPDM ZEMİN KAPLAMA NEDİR?
Tartan Kaplama olarak de adlandırılır.
DÖKME KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA SİSTEMİ
ADIM ADIM UYGULAMA

BOYALI SBR KAUÇUK DÖKME
Çoğunlukla yürüme yolları ve çocuk parklarında kullanılır. Dökme kauçuk zemin kaplama sistemidir. SBR kauçuk granül, PU bağlayıcı ve özel bir toz boya bir mikser  aracılığıyla karıştırılır. Daha sonra istenilen kalınlıkta zemine uygulanmasıyla elde edilir. Darbe emici esnek yapısıyla yürüyüş konforu sağlar. Düşme gibi durumlarda yaralanma riskini minimize eder. Su geçirgen özelliktedir. Temizliği pratik, kayma yapmayan, aşınmaya dirençli, kauçuk zemin kaplama sistemidir.

SBR + EPDM KAUÇUK DÖKME
Amatör spor müsabakalarında ve antrenman alanlarında kullanılır. İdeal bir kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşur. İkinci katmanı ise EPDM ve PU bağlayıcı karışım ihtiva eder. Geniş renk seçenekleri sayesinde desen çalışması yapılabilir. Güneş ışınlarına ve aşınmaya dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyeniktir ve temizliği pratiktir. Kaymayan, küçük gözenekli ve su geçirgen yapıdadır. Yürüme yollarında, kapalı ve açık spor sahalarında ( tenis, basketbol, voleybol ), çocuk oyun alanları, oyun havuzu gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
SPRAY SİSTEMİ
Yine amatör spor müsabakalarda, antrenman alanlarında, yürüme yolları gibi alanlarda uygulanmaktadır. EPDM kauçuk bir zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşur. İkinci katmanı ise EPDM granül ve renkli PU bağlayıcı karışım ihtiva eder. Karışım özel bir makine  vasıtasıyla püskürtülmek suretiyle uygulanır. Kaplama yüzeyi pütürlü ve su geçirmeyen bir yapıdadır.

SANDWICH SİSTEM
Uluslararası spor müsabakalarında kullanılan ideal atletizm pisti kaplamalarındandır. Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından meydana gelmektedir. Bu katman üzerine elastik PU dolgu macunu getirilir. Sistemin son katmanı ise kullanılacak olan EPDM granül ile aynı renk olmalıdır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı, elastik, kendinden yayılan PU malzemenin üzerine serpme EPDM uygulaması  yapılır. Öteki EPDM zemin kaplama sistemlerinden daha dayanıklı ve esnektir. IAAF onayı alabilen sistemlerdendir.

FULL POLİÜRETAN KAPLAMA
Uluslararası spor müsabakalarda kullanılan ideal bir atletizm pisti kaplamasıdır. Bu sistem EPDM zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında işlem serpme metoduyla yapılır. Uygulama sistemin ilk 2 katmanında olacak şekilde elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine SBR granül uygulamasıyla başlar. Son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi elastik kendinden yayılan PU malzemenin üzerine EPDM granül serpme metodu tercih edilir. Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri içinde en dayanıklı ve elastik yapıda olanıdır. Güncel olarak, IAAF onayı almayı başaran en kaliteli zemin kaplama sistemi durumundadır.
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-1
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-1
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-2
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-2
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-3
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-3
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-4
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-4
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-5
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-5
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-6
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-6
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-7
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-7
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-8
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-8
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-9
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-9
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-10
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-10
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-11
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-11
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-12
EPDM Zemin Kaplama Sistemleri-12
FİRMA DETAYLARI
Salih SEYHAN

Telefon
0 532 645 13 76
Telefon 2
0 535 360 91 51
E Mail
salih@seyhansporzemin.com
destek@seyhansporzemin.com
salihseyhan2008@hotmail.com
SEYHAN SPOR ZEMİN KAPLAMA
Uzman ekipleriyle hizmetinizde.