Seyhan Spor Zemin Kaplamaları
EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA NEDİR?
Epoksi zemin kaplamaları hijyenik olup, darbelere karşı dirençlidirler. Çok çeşitli renkleri vardır. Epoksi Kaplamaları zemin üzerinde  ahşabın ya da pvc kaplamanın ötesinde bir görünüm oluşturulur. Epoksi boya diğer zemin kaplamalarına göre oldukça sert ve daha dayanıklıdır. Kullanım alanları ise,  işyerleri, garajlar, otoparklar ve ağır sanayi alanlarıdır.
Kaç Çeşittir?
Kullanım alanlarına göre değişmektedir. Boya olarak vurulan epoksi kaplamaları yaya geçiş trafiğinin az olan mekanlar için uygundur.
Epoksi Self Levelling System
Bu sistem bir önceki boyama sisteminden farklıdır. Epoksi Self Levelling Sistem orta yoğunluktaki yaya trafiği olan alanlarda kullanılır. Ayrıca araç ve forklift kullanılan mekanlar için uygundur. Hijyenik olmasından ötürü İlaç fabrikaları, hastahaneler, elektirik santralleri gibi alanlar da kullanılır. Temizliği ve bakımı kolay olan tozumayan zemin kaplama çeşitidir.
Epoksi Multi Layer System
Bu sistem suya maruz kalan alanlarda kullanılır. Kayma sorunu da olmayan zemin kaplama türüdür. Sert hijyenik ve yoğun şekilde kullanılan mekanlarda tercih edimektedir. Multi layer sistemi epoksi pürüzlü ve düz desen olarak 2 şekilde uygulanabilmektedir.
FİRMA DETAYLARI
Salih SEYHAN

Telefon
0 532 645 13 76
Telefon 2
0 535 360 91 51
E Mail
salih@seyhansporzemin.com
destek@seyhansporzemin.com
salihseyhan2008@hotmail.com
SEYHAN SPOR ZEMİN KAPLAMA
Uzman ekipleriyle hizmetinizde.