Seyhan Spor Zemin Kaplamaları
HAKKIMIZDA
SPOR ZEMİN KAPLAMA FİRMASI
Firmamız yıllarca edinmiş olduğu tecrübeyle birçok spor tesisi zemin sistemi projesini başarıyla sonuçlandırmıştır. Özellikle akrilik, EPDM, poliüretan ve SBR zemin kaplama sistemleri konularında uzmanlaşmış durumdadır. Tecrübeli ekibiyle arzu ettiğiniz spor tesisi projelerini kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Malzeme kalitesi kadar uygulama kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Uygulama projelerinde en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı ideal bir şekilde kullanmak ve planlı programlı ve koordineli şekilde çalışmak büyük önem taşımaktadır.

Seyhan Spor Zemin Kaplamaları mutlak müşteri memnuniyetine hassasiyet göstermektedir. Yalnızca satış anlamında değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmeliyeti elde etmenin mümkün olduğuna inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti bu unsurların tümünün bir araya gelmesiyle mümkün olmaktadır.

Okul, mağaz, ofis, sağlık merkezi, hastane, laboratuar, bilgi işlem merkezi, çocuk yuvası, spor merkezi ve konutlara proje anlamında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz

Uygulama ekibimizle siz sayın müşterilerimize en iyi hizmeti vermek temel amacımızdır.

Saygılarımızla.

Salih Seyhan
FİRMA DETAYLARI
Salih SEYHAN

Telefon
0 532 645 13 76
Telefon 2
0 535 360 91 51
E Mail
salih@seyhansporzemin.com
destek@seyhansporzemin.com
salihseyhan2008@hotmail.com
SEYHAN SPOR ZEMİN KAPLAMA
Uzman ekipleriyle hizmetinizde.